SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

27-05-2013 -

ROTO Frank Okucia Budowlane rekomenduje SIMPLE

Firma ROTO Frank Okucia Budowlane poleca SIMPLE.ERP Personel.

„Wdrożenie w.w. systemu w naszej spółce usprawniło znacznie rozliczanie wynagrodzeń i obsługę kadrową pracowników. W naszej ocenie stanowi on nowoczesne i funkcjonalne narzędzie na maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie pracy przy wprowadzaniu i przekształcaniu wszelkich danych z zakresu kadr i płac, spełniające wszelkie aktualne wymogi polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji i bezpieczeństwa danych kadrowych, podatków, naliczania wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa i rozliczeń z ZUS.”
„(…) specjaliści z SIMPLE poza bieżącym wsparciem udzielają nam wielu cennych wskazówek i porad, które pozwalają jeszcze efektywniej wykorzystywać posiadane oprogramowanie w codziennej pracy.”


Roto Frank Okucia Budowlane zajmuje się produkcją okien dachowych z drewna i PVC oraz akcesoriów (np. rolety wewnętrzne, rolety zaciemniające, markizy zewnętrzne Screen) i stanowi centrum obsługi i zaopatrzenia dla Regionu Europy Wschodniej, w tym: Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji oraz Kaliningradu.
Grupa Roto zatrudnia blisko 3800 pracowników w spółkach produkcyjnych i dystrybucyjnych na niemal wszystkich kontynentach. W Polsce Roto Frank Okucia Budowlane posiada nowoczesną fabrykę okien dachowych w Lubartowie dającą stabilne zatrudnienie ponad 450 osobom.
 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią referencji >> 

powrót