SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

18-10-2011 -

Producent zielonej technologii wśród Klientów SIMPLE

WATT to innowacyjne przedsiębiorstwo, które od 1998 roku wytycza nowe kierunki rozwoju technologii solarnych i poszukuje coraz efektywniejszych sposobów wykorzystania niewyczerpalnej energii słonecznej. WATT jest trzecim na świecie producentem kolektorów słonecznych (pod względem powierzchni produkcyjnej). Należy też do producentów wiodących na rynku pod względem sprzedaży w Polsce.

Dwukrotnie – w 2003 roku i w 2009 roku – kolektory WATT zostały nagrodzone złotym medalem targów POL-EKO w Poznaniu. Firma posiada także liczne międzynarodowe certyfikaty techniczne. W lipcu 2010 roku firma WATT została wyróżniona w Projekcie Ministerstwa Środowiska GreenEvo, zajmując tym samym pozycję lidera na polskim rynku innowacyjnych zielonych technologii. W maju 2011 miało miejsce otwarcie nowej, największej w Europie fabryki kolektorów słonecznych w Sosnowcu, na której budowę przedsiębiorstwo  WATT uzyskało dofinansowanie ze środków unijnych, zaś 14 czerwca 2011 roku prezydent Bronisław Komorowski wręczył w Poznaniu honorową Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP dla Watt w kategorii „Zielona gospodarka”.

Partner SIMPLE S.A. spółka SIMPLE Sp. z o.o. zawarła z przedsiębiorstwem WATT umowę na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie SIMPLE.ERP uzupełnionego o zintegrowane, autorskie oprogramowanie SIMPLE.CRM/BPM.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o firmie WATT
 

powrót