SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

26-06-2013 -

PLASTBUD rozszerza zakres wdrożenia o SIMPLE.WMS

Przedsiębiorstwo PLASTBUD, specjalizujące się w produkcji past pigmentowych oraz żywic syntetycznych wykorzystywanych w chemii budowlanej, współpracuje z firmą SIMPLE w zakresie użytkowanego systemu SIMPLE.ERP w takich obszarach jak Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Zarządzanie Personelem oraz Procesem Produkcyjnym.
Konsekwentny i dynamiczny rozwój firmy wygenerował u klienta potrzebę wdrożenia systemu do zarządzania magazynami wysokiego składowania. Do tego zadania firma PLASTBUD wybrała, po raz kolejny oprogramowanie oferowane przez SIMPLE.

SIMPLE.WMS wdrażane u producenta surowców chemicznych, to kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizację wykorzystywanej przestrzeni magazynowej.

Plastbud Sp. z o.o. to silny zespół 70 doświadczonych technologów, będących ekspertami w swojej dziedzinie. Przedsiębiorstwo wielokrotnie zostało nagrodzone za dynamiczny rozwój oraz innowacyjność, nowoczesność technologii, strukturę zatrudnienia, dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy, uzyskane certyfikaty jakości, relacje z kontrahentami, wpływ na środowisko oraz działalność charytatywną.
Plastbud swoim kontrahentom z branży przemysłu chemicznego, a w szczególności z sektora farb i lakierów, papierniczego, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz poligraficznego, oferuje nie tylko produkty o najwyższej jakości, ale również sprawną i szybką realizację zamówień.


 

powrót