SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

02-08-2013 -

GRYCAN Lody od Pokoleń korzysta z systemu SIMPLE.ERP

GRYCAN lider w segmencie lodów familijnych premium wspiera procesy zachodzące w przedsiębiorstwie za pomocą systemu SIMPLE.ERP.

Lody GRYCAN to dzieło życia Zbigniewa i Elżbiety Grycan, które tworzone jest w oparciu o wiedzę i doświadczenie oraz zachowane od pokoleń receptury i tradycje. W chwili obecnej Lodziarnie Firmowe GRYCAN są jednym z wiodących producentów lodów familijnych premium w Polsce. Spółka posiada również sieć ponad 110 lodziarni firmowych, na terenie całego kraju, zarówno w galeriach handlowych jak i przy największych ulicach miast.

Realizowany na coraz większą skalę proces produkcji lodów, wymagał wdrożenia odpowiedniego, nowoczesnego systemu informatycznego, który umożliwił efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Z jego pomocą obsługiwanych jest wiele procesów, od planowania produkcji wraz z kontrolą jej kosztów, po administrowanie kapitałem ludzkim zatrudnionym w przedsiębiorstwie. Jednym z ważniejszych dla Zarządu firmy jest obszar związany z finansami oraz sprzedażą. Przyśpieszenie obiegu informacji na temat wyników handlowych umożliwia, osobom na stanowiskach kierowniczych i planistycznych, zarządzać zapasami i planować sprzedaż.

Biorąc pod uwagę specyfikę branży oraz założenia realizowanego projektu, w firmie Lodziarnie Firmowe GRYCAN przeprowadzono dogłębną analizą przedwdrożeniową w oparciu o wymagania funkcjonalne użytkowników. Zarząd Spółki zdecydował się na kontynuację wieloletniej współpracy z SIMPLE i zastąpienie używanego dotąd w wersji znakowej systemu, zintegrowaną platformą ERP w celu zwiększenia efektywności zarządzania oraz usprawnienia przepływu informacji.

Wdrożony w firmie GRYCAN system SIMPLE.ERP wspiera w codziennych obowiązkach pracowników w następujących obszarach:

 

Projekt obejmie również integrację systemu SIMPLE.ERP z oprogramowaniem już funkcjonującym w przedsiębiorstwie.


 

powrót