SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.BUD - oprogramowanie ERP dla budownictwa

Gold Certified Partner Banku BPH

Firma SIMPLE S.A. uzyskała certyfikat „Gold Certified Partner”, a tym samym otrzymała tytuł Złotego Partnera Banku BPH dzięki realizacji projektu integracji SIMPLE.ERP z systemem transakcyjnym Banku BPH w trybie online.

 

Połączenie systemu SIMPLE.ERP Finanse i Księgowość z systemem transakcyjnym Banku BPH odbywa się dzięki unikalnemu rozwiązaniu BankConnect, które umożliwia pobieranie do systemu bezpośrednio przez Internet gotowych wyciągów bankowych bez konieczności logowania się do systemu bankowości internetowej BusinessNet oraz bez konieczności wprowadzania ich ręcznie. Cała operacja odbywa się automatycznie i w tle. Operator otrzymuje pełną i kompletną listę wykonanych operacji bankowych. Po transmisji danych i skojarzeniu ich z należnościami następuje automatyczne rozliczenie. Połączenie z Bankiem jest bezpieczne i odbywa się na podstawie uzyskanego przez Klientów systemu SIMPLE.ERP certyfikatu połączeniowego BankConnect.

Bezpośrednia integracja obydwu systemów znacząco wpłynęła na skrócenie czasu ewidencji wyciągów bankowych, obniżyła koszty eksploatacyjne i zminimalizowała możliwości wystąpienia błędów podczas  rejestracji operacji bankowych w systemie księgowym. Dzięki współpracy partnerskiej firmy SIMPLE z Bankiem BPH Klienci otrzymują pakiet wyjątkowych korzyści, na który składają się tworzone z myślą o komforcie ich pracy  rozwiązania SIMPLE oraz nowoczesność i bezpieczeństwo technologii będące synonimem rozwiązań oferowanych przez Bank BPH.

SIMPLE S.A. jest giełdową spółką specjalizującą się od ponad 23 lat w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w zakresie zarządzania w oparciu o informatyczne systemy klasy ERP, BI, systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz systemy zarządzania procesami (BPM). SIMPLE S.A. jako wiodący w kraju producent rozwiązań informatycznych, specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów, infrastruktury sieciowej, usługach związanych z instalacją sieci i ich administrowaniem. Zapewnia klientom profesjonalną pomoc przy realizacji wielowariantowych, indywidualnych rozwiązań oferując usługi dzięki którym nasi Klienci szybko odnoszą konkretne korzyści biznesowe.

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym. Bogata oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank BPH prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich, bankowości skarbowej oraz zarządzania aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI. Klienci Banku mogą korzystać z sieci blisko 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich i agencji uniwersalnych, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej.
Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat. Bank BPH jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Siedzibą prawną Banku BPH jest Kraków, biuro centrali znajduje się w Warszawie, a główne centra operacyjne w Gdańsku i Krakowie. Bank BPH wchodzi w skład grupy kapitałowej GE, jednej z największych korporacji na świecie.

powrót