SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.TRADE - orogramowanie ERP dla firm handlowych

20-02-2013 -

SUPER-PHARM wybrało SIMPLE.ERP

Firma SUPER-PHARM, wraz z siecią 42 sklepów oraz gronem ponad 1000 zatrudnionych osób, rozproszonych na terenie całej Polski, zdecydowała się na wdrożenie systemu SIMPLE.ERP Personel.

Po długotrwałych, zaawansowanych rozmowach handlowych, wizytach referencyjnych oraz prezentacjach produktowych, przedstawiciele SUPER-PHARM Polska podjęli decyzję o wdrożeniu systemu SIMPLE.ERP Personel wzbogaconego o platformę XPRIMER.HCM, wspomagającą zarządzanie zasobami ludzkimi we wszystkich aspektach działalności przedsiębiorstwa oraz rozwiązanie XPRIMER.HRM, które wspiera planowanie i rozliczanie czasu, ułatwiając ułożenie optymalnego harmonogramu z zastosowaniem wielu różnych systemów czasu pracy i okresów rozliczeniowych. Takie połączenie umożliwi spółce SUPER-PHARM osiągnięcie wzrostu wydajności pracy.


SUPER-PHARM to jedyna w swoim rodzaju sieć sklepów łączących apteki, drogerie i perfumerie. Szeroki wybór w połączeniu z możliwością testowania zapachów w sklepie stanowi dużą korzyść dla klientów. Oprócz perfum, SUPER-PHARM oferuje produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów oraz topowe marki luksusowych produktów do makijażu w przystępnej cenie. Swoim klientom oferuje nie tylko produkty w atrakcyjnej cenie ale również wiedzę na temat pielęgnacji skóry i konsultacje kosmetyczne.

więcej o SIMPLE.ERP Personel >>


 

powrót