SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.TRADE - orogramowanie ERP dla firm handlowych

19-12-2011 -

SIMPLE.ERP w Weltbild Media Sp. z o.o.

Weltbild Media Sp. z o.o. wybrał firmę SIMPLE S.A.  jako zaufanego i doświadczonego partnera biznesowego w zakresie dostawy i wdrożenia systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie personelem - SIMPLE.ERP Personel.

Weltbild Media Sp. z o.o.  tonajwiększa firma wysyłkowa oraz jeden z największych sprzedawców książek na rynku detalicznym w Polsce, posiadająca również własne wydawnictwo książkowe.

W ostatnim czasie spółka Weltbild poszerzyła się o znane wydawnictwo Świat Książki dzięki czemu bogata oferta trafia do co raz większej liczby stałych klientów,  oferując  możliwość robienia zakupów  za pośrednictwem katalogu, sklepu internetowego oraz w sieci księgarń.

Rozbudowana struktura spółki wymagała systemu, który pozwoli na sprawne zarządzanie danymi kadrowymi, dlatego też zarząd Weltbild Media wybrał SIMPLE.ERP Personel pozwalający na tworzenie raportów o zatrudnieniu, statystyk w formie graficznej oraz posiadający wiele innych rozbudowanych funkcjonalności niezbędnych do efektywnego zarządzania personelem. 

powrót