SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

08-03-2019 -

JUŻ DOSTĘPNA – APLIKACJA MOBILNA DO INWENTARYZACJI MAJĄTKU ZA POMOCĄ TELEFONU!

Inwentaryzacja majątku to jeden z podstawowych procesów w każdej organizacji. Stanowi najistotniejszy element weryfikacji majątku, dlatego przebieg tego zdarzenia powinien być bardzo precyzyjny, szybki i odciążający. Taka jest właśnie nowa aplikacja mobilna mSIMPLE.EAM, dzięki której szybciej i sprawniej przeprowadzisz ewidencję zasobów i to z poziomu telefonu, co eliminuje konieczność inwestowania w dodatkowe urządzenia i kolektory.

Zobacz wideo >>

mSIMPLE.EAM posiada szybki i prosty interfejs, zapewniając dostęp do wszelkich informacji z obszaru inwentaryzacji znajdujących się w systemie SIMPLE.ERP. Umożliwia pracę zarówno w trybie on-line, jak i off-line. Użytkownik aplikacji za pomocą zaledwie kilku kliknięć może sprawdzić stan i przeprowadzić spis inwentaryzacji majątku w swojej organizacji. 

Aplikacja zapewnia pełną współpracę z systemem SIMPLE.ERP. Działa zarówno samodzielnie na dowolnym urządzeniu mobilnym z system iOS, czy Android, komputerze z Universal Windows Platform (Windows 10), jak i na kolektorach danych z Androidem.

Ogranicz koszty inwentaryzacji do minimum - już teraz pobierz i sprawdź!

Więcej o mSIMPLE.EAM dowiesz się tutaj >>

 

 

powrót