SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

25-08-2020 -

Aplikacja mobilna mPracownik w finale konkursu!

Aplikacja mobilna mPracownik została pozytywnie oceniona przez Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i zakwalifikowała się do finału konkursu Dobry Wzór 2020.


Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta i tym samym wybór finalistów staje się coraz trudniejszy. W tym roku, do 27 edycji konkursu, zgłoszono 179 produktów i usług w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Strefa Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi  oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę - innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.

Dobry Wzór to, przyznawana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, najważniejsza polska nagroda za wzornictwo, konkursowa wystawa DOBRY WZÓR została oceniona przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 30 października - 29 listopada 2020 r.

powrót