SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

14-07-2020 -

Aplikacja mobilna mPracownik nominowana do konkursu Dobry Wzór 2020!

Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku, organizując konkurs Dobry Wzór, wyszukuje i nagradza najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Konkurs poprzedzony jest Monitoringiem Rynku, czyli etapem wyszukiwania spośród oferty produktów i usług dostępnych dla polskiego konsumenta, zasługujących na wyróżnienie i nominację do konkursu, najbardziej użytecznych dla użytkowników, innowacyjnych produktów.

Konkurs jest równocześnie jedynym w Polsce niezależnym audytem wzorniczym: typowanie produktów odbywa się na podstawie wiedzy ekspertów i badaczy IWP, ich znajomości projektowania, rynku i trendów.

Nominacja dla aplikacji mPracownik to drugie wyróżnienie, które otrzymała aplikacja Simple. W ubiegłym roku do konkursu nominację otrzymała aplikacja mobilna mStudent, która została finalistą organizowanego przez IWP konkursu Dobry Wzór 2019.

mPracownik to dedykowane pracownikom narzędzie do obsługi spraw kadrowo-płacowych. Aplikacja posiada nowoczesny i przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki któremu pracownik może samodzielne i w dogodnym dla siebie momencie w bardzo prosty sposób uzyskać potrzebne informacje, czy też złożyć wniosek urlopowy bez angażowania osób trzecich i działu kadrowo-płacowego.

O KONKURSIE

Celem konkursu Dobry Wzór jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. Konkurs organizowany jest od 1993 roku, a do uczestnictwa w nim zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały zarekomendowane przez ekspertów Instytutu, jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Zgłoszone do konkursu produkty oceniane są wg kilku kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ergonomiczne i wartości dodatkowe, wyróżniające produkt – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania. Z roku na rok poziom zgłoszonych wzorów jest niezwykle wysoki, a decyzja o zakwalifikowaniu produktu do finału trudna.

Więcej o konkursie Dobry Wzór -> czytaj

powrót