SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

KONSULTING I PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE

Firma SIMPLE S.A. to doświadczony producent Zintegrowanych Systemów Informatycznych oraz aplikacji branżowych i biznesowych. Od ponad 25 lat Spółka realizuje projekty zarówno dla dużych i znanych marek jak i mniejszych podmiotów o różnorodnej specyfice branżowej. Zdobyte doświadczenie pozwala zrozumieć i rozróżnić procesy zachodzące w poszczególnych branżach.

Dlatego też oferta SIMPLE S.A. to również szerokie spektrum usług konsultingowych w zakresie oprogramowania, sprzętu komputerowego, przetwarzania danych oraz integracji.

W ramach realizowanego projektu Spółka wykonuje analizę stanu bieżącego, wymagań oraz celów biznesowych przedsiębiorstwa. Na ich bazie powstaje projekt techniczny rozwiązania, a następnie jego implementacja. W ofercie SIMPLE znajdują się również projekty dedykowane, realizowane na zdefiniowane wymagania i potrzeby klienta. W ramach tych prtojektów, realizowane są również testy, audyt a następnie wsparcie techniczne aplikacji.

Usługa Budowania Aplikacji Biznesowych umożliwia budowę aplikacji i implementacji wymaganej logiki biznesowej oczekiwanej przez Klientów. Wspiera procesy wymagające realizacji w przedsiębiorstwie przez osoby posiadające szeroką wiedzę merytoryczną. Jest realizowana przez system informatyczny, na który składa się pakiet narzędzi oraz bibliotek programistycznych.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym Doradcą, który odpowie na wszelkie pytania: kontakt@simple.com.pl

Zapewniamy profesjonalną pomoc przy realizacji wielowariantowych, indywidualnych rozwiązań oferując usługi, dzięki którym nasi Klienci szybko odnoszą konkretne korzyści biznesowe. Stawiamy do dyspozycji Państwa nasz doświadczony zespół programistów. Kompleksowo świadczymy usługi związane z tworzeniem na zlecenie dedykowanego oprogramowania. Nasze doświadczenie obejmuje integrację systemów wspomagających zarządzanie z urządzeniami automatyki przemysłowej, wagami, dozownikami, systemami dziekanatowymi i medycznymi, a także systemami telekomunikacyjnymi i centralami telefonicznymi.