SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Nagrody

ORZEŁ POLSKIEGO BUDOWNICTWA dla SIMPLE.BUD

29 października 2011 roku podczas Wielkiej Gali, SIMPLE S.A. odebrało Srebrną Statuetkę w konkursie ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA. Spółka SIMPLE  jako jedyna firma z branży IT otrzymała Nagrodę w kategorii: Usługi dla budownictwa. Jest to kolejny dowód uznania przedstawicieli branży budowlanej dla platformy SIMPLE.BUD, która do chwili obecnej została nagrodzona statuetką TOP Builder oraz Medalem Europejskim.
Obok SIMPLE S.A. zwycięzcami konkursu zostały również takie firmy jak: Polimex-Mostostal S.A., OKPOL Sp. z o.o. czy Vetrex Sp. z o.o.

SIMPLE zawdzięcza nagrodę autorskiej, dedykowanej branży budowlanej platformie, która doskonale sprawdza się w obsłudze procesu realizacji projektu na wszystkich jego etapach – od przygotowania budowy, poprzez realizacje, wsparcie zaopatrzenia, aż po końcowe rozliczenie z inwestorem. Bogata funkcjonalność oraz łatwa integracja z typowym, najczęściej stosowanym oprogramowaniem branżowym została doceniona przez Kapitułę oraz Organizatorów Konkursu ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2011.

Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Tomasza Kammela, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu.
Patronat  honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Infrastruktury.  

powrót