SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Nagrody

Najlepszy Produkt dla Biznesu 2012

Redakcja Gazety Finansowej w plebiscycie „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2012”, po raz kolejny w kategorii Oprogramowanie wyróżniła produkt SIMPLE S.A.

Tegoroczną nagrodę zawdzięczamy platformie SIMPLE.SPRINT, dedykowanej spółkom z rynku MSP.

„ZA PRODUKT SIMPLE.SPRINT STWORZONY SPECJALNIE Z MYŚLĄ O POTRZEBACH SPÓŁEK Z SEKTORA MSP”

W obecnej sytuacji gospodarczej, charakteryzującej się nasiloną konkurencją oraz zmieniającymi się tendencjami rynku, sprawny menadżer musi posiadać dostęp do zawsze aktualnych informacji o obecnej sytuacji ekonomicznej spółki. Dlatego tak ważne jest wdrożenie odpowiedniego rozwiązania, którego funkcjonalność stanie się narzędziem do zwiększenia konkurencyjności, kontroli wszystkich procesów zachodzących wewnątrz organizacji i umożliwiającym sprawne planowanie strategii firmy. Bogaty zestaw funkcji, zapewniający kompleksową obsługę spółek z rynku MSP, umożliwił platformie SIMPLE.SPRINT wyróżnienie w plebiscycie.

Przygotowany dodatek specjalny pt. „Najlepsze Produkty dla Biznesu 2012” poświęcony jest w całości najlepszym ofertom dla biznesu na polskim rynku. Firmom, które wyróżniają się szeroką ofertą produktową, ale też indywidualnym podejściem do klienta, a także wprowadzają do swojej działalności innowacyjne rozwiązania.

powrót