SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Nagrody

Najciekawsze wdrożenie CRM w Polsce

Miło nam poinformować, iż wdrożenie systemu Microsoft Dynamics CRM w spółce Synektik, zrealizowane przez spółkę SIMPLE S.A. zostało uznane przez czytelników portalu decyzje-it za najlepszy projekt oraz otrzymało tytuł „Najciekawszego wdrożenia CRM w Polsce”.
Wyróżnione projekty dostępne są w raporcie „10 najciekawszych wdrożeń systemu CRM w Polsce”.

„Celem publikacji jest przedstawienie i promowanie przypadków wdrożeń systemów CRM w Polsce zakończonych sukcesem. Przedstawione przykłady sukcesów mają dodatkowo stanowić dowód na to, że można skutecznie wdrożyć system CRM i osiągnąć zamierzone cele biznesowe.”

Dopuszczone do konkursu projekty musiały spełniać określone wymagania i m.in. obejmować usprawnienie obszarów związanych z zarządzaniem relacjami z klientami. Ważnym kryterium było również przeprowadzenie integracji z działającymi już u klientów aplikacjami informatycznymi. Do konkursu kwalifikowane były jedynie wdrożenia zakończone w przeciągu ostatnich dwóch lat.

Poniżej przedstawiamy fragment nagrodzonego tytułem „Najciekawszego wdrożenia CRM w Polsce” wdrożenia przeprowadzonego przez SIMPLE w spółce Synektik:
„Wdrożenie systemu xRM w spółce Synektik wiązało się z potrzebą usystematyzowania i zabezpieczenia pełnej wiedzy o klientach i realizowanych projektach. Uzyskać to mogliśmy tylko przez zebranie w jednym miejscu wszystkich informacji, rozproszonych dotychczas w dużej mierze w kilku systemach, czy w komputerach i głowach pracowników.
Szybko zmieniający się rynek wymaga ciągłego monitorowania, dlatego, przez usprawnienie procesu sprzedaży, procesu  usług, chcieliśmy gromadzić dane do późniejszych analiz.
Natomiast szybka i kompleksowa obsługa klienta wpływa pozytywnie na profesjonalny wizerunek Spółki. Mogliśmy to osiągnąć jedynie przez wprowadzenie narzędzi usprawniających przepływ informacji wewnątrz firmy.”

 

   


 

jest firmą o zasięgu międzynarodowym świadczącą usługi w sektorze medycznym. 

powrót