SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Nagrody

MEDAL EUROPEJSKI dla SIMPLE.PROD

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem wynikami  uroczystego finału XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług. Na gali wręczenia odznaczeń, która miała miejsce 19 listopada 2010 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej wyłoniono ponad 153 laureatów.  Firma SIMPLE S.A. otrzymała medal za SIMPLE.PROD - platformę rozwiązań dla produkcji.

Medal Europejski jest niekomercyjnym przedsięwzięciem organizowanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Firmy zgłoszone do konkursu musiały spełniać europejskie standardy jakości świadczonych usług oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty.

„Sygnalizuje on, że wasze wyroby są tymi, które zdobywają rynki polskie, europejskie i międzynarodowe; mówi o jakości firmy, mądrości planowania, trafności systemu zarządzania, motywowania, czyli tego wszystkiego co składa się po prostu na dobrą robotę. Potwierdza, że jesteście liderami, przywódcami - solidni, zaradni, myślicie nie tylko o sobie (…) W tym medalowym krążku jest bardzo dużo treści. Życzę wam, jego zdobywcom, byście mieli tego świadomość, ucząc innych jak być człowiekiem sukcesu.”

powrót