SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

19-05-2020 -

Zdobądź dofinansowanie umożliwiające rozwój firmy!

Złóż wniosek i otrzymaj grant na transfer technologii!

Od 1 maja firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie na transfer technologii w ramach projektu Sieć Otwartych Innowacji.  II runda czwartego konkursu o powierzenie grantu na transfer technologii w ramach działań 2.2. POIR trwa do 31 maja 2020 r. Warto skorzystać z benefitów konkursu  - przedsiębiorstwa z sektora MŚP mogą otrzymać do 85% wsparcia na wdrożenie lub re-wdrożenie nowoczesnych systemów, które usprawnią funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa!

Jaka jest kwota dofinansowania?

Całościowa pula środków w konkursie to 20 000 000 zł,  każde z przedsiębiorstw może ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 tys. zł. Po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych otrzymasz do 85 proc. (w woj. mazowieckim 80 proc.) dofinansowania na transfer technologii oraz systemy pozwalające rozwijać i unowocześniać działanie Twojej firmy. Minimalna wartość dofinansowania projektu to 150 000 zł.

Na jakie systemy można uzyskać środki?

Dofinansowanie na transfer technologii dotyczy naszych systemów. Prowadzisz firmę produkcyjną? Skorzystaj z innowacyjnego narzędzia SIMPLE.APS. Potrzebujesz systemu klasy ERP? W ramach dofinansowania wdrożymy Ci narzędzie SIMPLE.ERP. Korzystasz z naszych rozwiązań, ale chcesz jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie swojej firmy? Zdobądź środki na oferowane przez Simple aplikacje mobilne.

Co dadzą Ci systemy Simple?

Nasze rozwiązania pomogą usprawnić funkcjonowanie każdej dużej firmy. Oferujemy wysoce innowacyjne rozwiązania bazujące na AI, machine learning oraz algorytmie ewolucyjnym (SIMPLE.APS), narzędzia odpowiedzialne za efektywne zarzadzanie oraz optymalizację procesów zachodzących w firmie (SIMPLE.ERP) oraz dedykowane aplikacje mobilne. W naszej ofercie znajdziesz także system HCM, który zadba o sprawną komunikację wewnętrzną, oraz narzędzie CRM dbające o zarządzanie relacjami z klientami.               

Jak otrzymać dofinansowanie?                          

Wystarczy, że się do nas zgłosisz! Nasi specjaliści przedstawią Ci nasze rozwiązania oraz pomogą w doborze systemu, który usprawni funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Następnym krokiem jest złożenie wniosku. W tym również przydatni okażą się specjaliści Simple - przygotujemy za Ciebie niezbędne dokumenty oraz odpowiemy na wszelkie pytania. I pamiętaj! Wynagrodzenie za przygotowanie wniosku pobierzemy tylko w sytuacji pozyskania środków. Decyzję o przyznaniu grantu otrzymasz w ciągu 5 miesięcy. Grant zostanie wypłacony w transzach lub w formie jednorazowej płatności. Wdrożenie systemu musi nastąpić do 31 grudnia 2022 roku.

Czas trwania konkursu: od marca 2020 do wyczerpania alokacji.

Zastanów się jak rozwinąć biznes poprzez innowację!

Skontaktuj się z nami!

lub

Wypełnij formularz

Zdobądź środki na unowocześnienie firmy!

powrót