SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

30-05-2019 -

To już 3 kontrakt Simple SA z branżą EDU w maju

Kontrakt z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie to kolejny sukces Simple SA w tym miesiącu. Umowa obejmuje dostawę licencji, wdrożenie systemu księgowo-kadrowego (ERP) oraz świadczenie usług gwarancyjnych. Wartość kontraktu to 922 500 zł brutto.

Zakres prac zawartych w umowie przewiduje wdrożenie w obszarach: Finanse i Księgowość, Zakupy i Sprzedaż, Logistyka, Gospodarka Magazynowa, Majątek Trwały, Kadry i Płace, Budżetowanie, Zarządzanie Projektami, Raporty i Analizy/Business Intelligence (BI).

- Nasz system cieszy się dużym zainteresowaniem i z powodzeniem wdrażają go kolejne uczelnie. Cieszymy się z faktu nawiązania współpracy z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie, która dzięki temu uzyska możliwość sprawnego zarządzania finansami, kadrą pracowniczą, projektami, a w rezultacie – stanie się bardziej konkurencyjna – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.

– Przed nami okres prac wdrożeniowych, które zamierzamy przeprowadzić sprawnie, tak aby zakończyć je już pod koniec bieżącego roku – dodaje Marcin Biniek.

***

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to niepubliczna szkoła wyższa, utworzona w 2001 roku. AEH kształci w zakresie nauk humanistycznych, ekonomicznych i prawnych. Głównym celem Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej jest stworzenie jak najlepszych warunków do kształcenia. Priorytetem uczelni jest również wspomaganie rozwoju studentów w sferach społecznych, sportowych i kulturowych. Od początku istnienia szkoły, AEH wprowadza szereg zmian oraz współpracuje z organizacjami studenckimi, aby stworzyć atmosferę uczelni przyjaznej studentom.

powrót