SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

20-11-2019 -

Targi ITUExpo 2019 - już 27 listopada na Stadionie Narodowym!

27 listopada na Stadionie Narodowym odbędą się targi ITUExpo 2019. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą informatyczną przeznaczoną dla uczelni wyższych. Simple SA jako partner strategiczny wydarzenia, zaprezentuje swoje rozwiązanie SIMPLE.EDU.

ITUEXPO 2019 to targi rozwiązań IT dedykowanych dla sektora szkolnictwa wyższego i instytutów badawczych, których organizatorem jest IT-WINS Sp. z o.o. wspólnie z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II.  Firmy z sektora  IT będą prezentowały swoje rozwiązania, które usprawnią zarządzanie oraz podniosą poziom innowacyjności sektora szkolnictwa wyższego.

Panele dyskusyjne poprowadzą eksperci oraz niekwestionowane autorytety w wielu dziedzinach szeroko pojętej informatyzacji. Będzie to okazja dla najwyższego kierownictwa wszystkich uczelni w Polsce do zapoznania się z ofertą rynku IT. Dzięki targom odwiedzający znajdą odpowiedzi na najistotniejsze pytania: Jakie rozwiązanie wybrać? Czym kierować się przy podejmowaniu decyzji? Z jakimi wyzwaniami przyjdzie się zmierzyć działom IT w uczelniach?

Zapraszamy do wysłuchania w tym dniu naszych prelegentów:

10:30 – 11:15 – „Uczelnia dla cyfrowych tubylców”

                            (Andrzej Kuś – Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Biznesu, Michał Siedlecki – Wiceprezes Zarządu)

12:05- 12:50 – „Cyfrowa mapa uczelni – systemy informatyczne jutra”

                            (Dariusz Wojnar – Kierownik Projektów)

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć pod linkiem: ITUExpo 2019

powrót