SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

24-08-2016 -

SIMPLE wspomoże logistykę Przewozów Regionalnych - największego kolejowego przewoźnika w Polsce.

W dniu 19 sierpnia Zarząd SIMPLE S.A. podpisał umowę z przedstawicielami największego kolejowego przewoźnika w Polsce, w ramach której rozwiązanie marki SIMPLE zapewni w Przewozach Regionalnych wsparcie obszaru logistyki i magazynowania. Jest to kolejny etap realizowanego planu restrukturyzacji spółki.

Przedmiotem umowy jest wykonanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji do Systemu, przeprowadzenie szkolenia dla kluczowych użytkowników Zamawiającego, wdrożenie Systemu w 3 jednostkach wykonawczych Zamawiającego, udzielenie gwarancji w okresie 12 miesięcy od daty uruchomienia systemu w 3 jednostkach wykonawczych Zamawiającego, utworzenie interfejsów pomiędzy Systemem a systemami uruchomionymi u Zamawiającego, udzielenie na utworzone Interfejsy pomiędzy Systemem a systemami uruchomionymi u Zamawiającego gwarancji na okres 12 miesięcy od daty uruchomienia produkcyjnego w 3 jednostkach wykonawczych Zamawiającego, oraz uruchomienie produkcyjne systemu w pozostałych 12 jednostkach wykonawczych Zamawiającego.

– Podpisanie umowy z SIMPLE jest potwierdzeniem skutecznego i efektywnego realizowania planu restrukturyzacji Przewozów Regionalnych. Rozwiązania dostarczone przez naszego nowego partnera pozwolą na redukcję kosztów działań operacyjnych, a także ujednolicenie procesów i usług w skali całej organizacji – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy w Przewozach Regionalnych.

- Cieszymy się, że w gronie naszych Klientów znalazł się kolejny znaczący krajowy przewoźnik. Jest to potwierdzenie dostosowania oferty Spółki SIMPLE do potrzeb tego rynku. Wdrożenie rozwiązania SIMPLE w pierwszym etapie zapewni wsparcie i poprawę efektywności Przewozów Regionalnych w obszarze logistyki i magazynowania – dodał Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

Przewozy Regionalne są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Średnio w ciągu doby na tory w całym kraju wyjeżdża blisko 1600 pociągów spółki. Każdego dnia z usług Przewozów Regionalnych korzysta średnio 220 tys. osób. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi około 30%.


Zobacz także: Koleje Mazowieckie wybrały SIMPLE.ERP

powrót