SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

30-06-2021 -

Simple w raporcie branżowym Computerworld TOP200 2021

Koniec czerwca to czas publikacji raportu „Computerworld TOP200”. Opracowanie pokazuje sytuację polskiego rynku oraz sprawdza przychody działających na rodzimym rynku firm z branży informatycznej. W raporcie można znaleźć interesujące wywiady z przedstawicielami kadry zarządzającej firm z branży IT, ciekawostki branżowe i prognozy na przyszłość, a także podsumowanie dotychczasowych działań w branży IT.

                                                             

W tegorocznej edycji raportu „Computerworld TOP200” firma Simple SA zajęła 10 miejsce (na 44 firm) w rankingu ,,Największych dostawców systemów ERP”. Dodatkowo w przygotowanym opracowaniu można przeczytać wypowiedź Prezesa Simple SA – Rafała Wnorowskiego. Z przeprowadzonego wywiadu dowiemy się m.in. o wynikach Grupy Kapitałowej Simple, wpływie pandemii na biznes oraz trendach i kierunkach rozwoju systemów ERP. Ponadto Rafał Wnorowski opowiedział także o nowych rozwiązaniach i  planach Grupy Kapitałowej Simple.

Cały wywiad przeczytasz tutaj!


Computerworld TOP200 to najważniejszy, najobszerniejszy i najbardziej wiarygodny raport opisujący sytuację sektora teleinformatycznego w Polsce. W swojej ponad 25-letniej historii stał się nie tylko cenionym źródłem informacji porównawczych, ale także mocnym punktem odniesienia w strategicznych decyzjach przedsiębiorstw i instytucji planujących inwestycje w IT.

powrót