SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

27-07-2020 -

Simple SA wygrywa kolejny przetarg – Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie decyduje się na system oferowany przez spółkę

30 czerwca br. spółka Simple zawarła umowę z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego. Kontrakt o wartości 1 525 200 zł brutto zostanie zrealizowany w VI etapach do 30 listopada 2021. AWF jest kolejną Uczelnią, która dołączyła do grona Klientów Simple SA.

Oferta spółki Simple spełniła postawione przez Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie wymagania w procedurze przetargowej. Zaimplementowanie Zintegrowanego Systemu Informatycznego będzie mieć wpływ na usprawnianie funkcjonowania Uczelni oraz efektywność i optymalizację pracy w poszczególnych jednostkach. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie Simple w branży edukacyjnej przełoży się na sprawne i skuteczne wdrożenie systemu – mówi mgr Maciej Hartfil, Kanclerz Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Spółka będzie odpowiedzialna m.in. za dostawę licencji na oprogramowanie, wykonanie analizy przedwdrożeniowej oraz wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego obejmującego następujące obszary: finanse i księgowość, zakup i sprzedaż, majątek trwały, kadry i płace wraz z aplikacją i portalem dla pracownika, budżetowanie, zarządzanie projektami itp. Ponadto Simple SA wykona integrację z systemdo inwentaryzacji majątku trwałego oraz integrację z EOD.

System Simple po raz kolejny został wybrany przez znaczącą i prestiżową Uczelnię Wyższą. Cieszę się, że Akademia Wychowania Fizycznego – już na etapie procedury przetargowej – dostrzegła konkurencyjność i niezawodność oferowanego przez nas narzędzia. Kolejny zawarty kontrakt w segmencie edukacyjnym umacnia naszą pozycję lidera na rynku dostawców Zintegrowanego Systemu Informatycznego – podkreśla Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.

***

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie została utworzona w 1929 jako Centralny Instytut Wychowania Fizycznego w Warszawie, w 1938 r. została przekształcona w wojskową szkołę akademicką, od 1935 nosi imię Józefa Piłsudskiego.

powrót