SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

18-03-2019 -

Simple SA wdroży system teleinformatyczny i rozbuduje infrastrukturę sieciową w Mazurskim Centrum Zdrowia

Simple SA wdroży system teleinformatyczny i rozbuduje infrastrukturę sieciową w Mazurskim Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie.

Projekt realizowany przez Simple SA polega na dostarczeniu kompleksowego zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI), który w integracji z systemem ERP będzie łączył część medyczną i administracyjną, co pozwoli pracownikom jednostki na szybką realizację zadań, a pacjentom przyniesie wiele korzyści. Celem informatyzacji placówki jest przede wszystkim podniesienie jakości obsługi pacjentów poprzez m.in. udostępnienie im elektronicznej dokumentacji medycznej oraz zapewnienie możliwości rejestracji online na wizytę, a także otrzymania e-Recept. W ramach projektu zostanie ucyfrowiona diagnostyka obrazowa, będzie również wdrożone oprogramowanie PACS wraz z integracją z HIS.

Rozbudowa systemu obsługi informatycznej szpitala w Węgorzewie o nowe funkcjonalności usprawni procesy związane z funkcjonowaniem szpitala, także pod kątem wymagań prawnych w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej. Nowy system to wiele udogodnień dla pacjentów – system pozwoli skrócić czas oczekiwania przez pacjentów na rejestrację oraz ułatwi im dostęp do wyników badań. Dodatkowo personel medyczny zyska nowoczesne narzędzie do diagnostyki obrazowej – powiedziała Monika Firlej Dyrektor Działu Handlowego.

Zakończenie wdrożenia systemu zostało zaplanowane na 30 grudnia 2019 roku. Wartość podpisanej umowy, to 1,1 mln. zł netto.

powrót