SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

22-10-2019 -

Simple SA uczestniczyło w XV edycji Forum Rynku Zdrowia

W dniach 21-22 października w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się jubileuszowa, XV edycja Forum Rynku Zdrowia, podczas której Simple SA zaprezentowało rozwiązania skierowane dla branży medycznej – SIMPLE.iMED.

W trakcie dwudniowego wydarzenia odbyliśmy liczne spotkania i rozmowy z naszymi Klientami oraz mieliśmy okazję do rozmów z przedstawicielami branży.

W panelu dyskusyjnym „Szpitale i inne placówki medyczne w dobie digitalizacji” Simple reprezentawał Marek Dynowski prezes Medinet Systemy Informatyczne, który  opowiedział m.in. o wdrożeniach cyfrowej dokumentacji: - Wszelkie dostępne analizy rynku pozwalają zakładać, że wszystkie recepty w placówkach medycznych, zgodnie z planowanym terminem - czyli od 1 stycznia 2020 r. - będą wystawiane w formie elektronicznej. zobacz wywiad

Forum Rynku Zdrowia to jesienna, dwudniowa konferencja, która stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów, przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i dostawców współpracujących z sektorem medycznym.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum jest Gala, podczas której uroczyście wręczane są Portrety Polskiej Medycyny – coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia.

powrót