SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

13-07-2021 -

SIMPLE.ERP dla 28 jednostek Polskiej Akademii Nauk

Simple SA podpisało z Polską Akademią Nauk umowę na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego. Wartość kontraktu to ponad 7,2 mln z zł brutto.

7 217 025 brutto to kwota kontraktu Simple SA, który w wyniku przetargu firma zawarła z Polską Akademią Nauk. W ramach umowy w Kancelarii PAN, 8 oddziałach i 19 jednostkach organizacyjnych PAN zostanie wdrożony Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP wraz z przeprowadzeniem szkoleń dla Użytkowników i Administratorów oraz świadczeniem serwisu utrzymaniowego.

W Polskiej Akademii Nauk planujemy wdrożyć rozwiązanie oparte o system SIMPLE.ERP obejmujące   jego kluczowe funkcjonalności – powiedziała Monika Firlej Dyrektor Handlowa, Simple SA. W 28 jednostkach PAN będzie ono wspierać obieg informacji i wspierać zarzadzanie procesami zachodzącymi  m.in. w obszarach: Finanse-księgowość, Analizy i kontrolling, Planowanie Finansowe. Cieszymy się z nawiązania współpracy z Polską Akademią Nauk, która dzięki wdrożeniu naszych rozwiązań zyska możliwość sprawnego zarządzania budżetami poszczególnych jednostek, kadrą pracowniczą, majątkiem. System poprawi efektywność jednostek i będzie wspierać zarządzanie nimi – dodaje Monika Firlej, Dyrektor Handlowa Simple SA.


Polska Akademia Nauk to państwowa instytucja naukowa realizująca działania służące rozwojowi, promocji, integracji i upowszechnianiu nauki oraz przyczyniające się do rozwoju edukacji i wzbogacania kultury narodowej. Akademia realizuje swoje cele w ramach korporacji uczonych oraz poprzez sieć instytutów i jednostek naukowych, prowadzących badania na możliwie najwyższym poziomie naukowym.

powrót