SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

23-05-2019 -

Rozmowy przy śniadaniu o SimpliVity

W czwartek, 23 maja na Stadionie Narodowym odbyło się Śniadanie technologiczne, na które zaproszeni zostali Klienci firmy Simple SA. Podczas spotkania zaprezentowano treści dotyczące rozwiązań z zakresu SimpliVity - hiperkonwergentnej platformy upraszczającej infrastrukturę IT. Spotkanie poprowadził Marcin Tymieniecki oraz Andrzej Ulecki z firmy Also Polska – dystrybutora sprzętu Hewlett Packard Enterprise.

- HPE SimpliVity to gotowa platforma, która ma gwarantować Klientowi poprawne i wydajne działanie jego aplikacji biznesowych oraz jego środowiska wirtualnego. Głównymi zaletami rozwiązania hiperkonwergentnego HPE są prostota szybkość i „powtarzalność” – mówi Marcin Tymieniecki.

W drugiej części spotkania Andrzej Ulecki przedstawił zalety sprzętu HPE Nimble – to nowoczesna pamięć masowa typu flash dla hybrydowych środowisk IT, wyposażona w wiodącą w branży analitykę predykcyjną i globalne wsparcie. Nimble jest szybsza – służy do przyspieszania hybrydowych środowisk IT, umożliwiając wdrożenie pamięci typu flash do dowolnych kombinacji obciążeń roboczych na terenie zakładu i poza nim.

Parę słów o rozwiązaniu SimpliVity…

SimplyVity to prawdziwy all-in-one! Rozwiązanie posiada jeden interfejs do zarządzania, jest proste i intuicyjne. Integruje w sobie największą ilość funkcjonalności Data Center. Narzędzie wyeliminuje konieczność wspierania się dodatkowym rozwiązaniem zewnętrznym, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne elementy. To mi.in.  skalowanie w sposób liniowy, niższe koszty utrzymania i posiadania (TCO) oraz wiele innych funkcji.

Co jeszcze oferuje SimpliVity?

Oprócz gwarancji poprawności i wydajności działania środowiska wirtualnego i aplikacji biznesowych, zintegrowanie całego rozwiązania w bardzo kompaktową architekturę pozwalana na oszczędności związane z zasilaniem, chłodzeniem czy miejscem w serwerowni. Obniżeniu ulegają też koszty administrowania rozwiązaniem – z całością poradzi sobie jeden administrator.

SimpliVity jest dostępne w dwóch wersjach, tak by sprostać wszystkim stawianym przez klientów wymaganiom, oparte jest jednak na jednej licencji– wszystko jest zintegrowane i zawarte w cenie rozwiązania.

powrót