SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

07-03-2018 -

PRZYJDŹ NA TARGI PRACY IT I SPOTKAJ SIĘ Z SIMPLE S.A – SPONSOREM WYDARZENIA!

Już w czwartek 8 marca na wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbędą się Targi Pracy IT, których sponsorem jest Spółka SIMPLE - jeden z czołowych krajowych producentów zintegrowanych systemów informatycznych.

Targi Pracy IT to unikalna szansa na spotkanie z przedstawicielami i Mentorami z SIMPLE oraz poznanie możliwości uczestniczenia w wyjątkowym programie stażowym SIMPLE MENTORSHIP. W ramach którego zapewniamy ciekawe projekty dla największych instytucji i firm w kraju, indywidualne podejście do każdego Uczestnika oraz pracę w innowacyjnym i kreatywnym Zespole, samodzielnie tworzącym nowe rozwiązania i aplikacje mobilne. 

Odwiedź nasze stoisko i aplikuj do SIMPLE MENTORSHIP - miej realny i bezpośredni wpływ na tworzone w SIMPLE rozwiązania i aplikacje mobilne przy ścisłej współpracy z Mentorami, w tym z jednym ze współzałożycieli Spółki i współautorem pierwszego rozwiązania SIMPLE.

Targi Pracy IT to projekt organizowany od 7 lat o charakterze rekrutacyjnym, skierowanym do studentów i absolwentów, będący idealną okazją do rozpoczęcia swojej kariery w branży IT. Dzięki obecności na wydarzeniu będziesz mógł znaleźć swoją pierwszą pracę lub praktyki, dowiesz się jakie są trendy i w którym kierunku warto się obecnie rozwijać. Jeśli już pracujesz w branży to będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z wystawcami i być może znaleźć pracę na lepszych warunkach.

Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami i Mentorami SIMPLE,
zapytaj o oferty pracy dla siebie i dołącz do nas!Kiedy i gdzie:
czwartek, 8 marca 9.30-15.30
bud. Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

wstęp wolny - https://www.targipracyit.pl/pw/

powrót