SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

03-12-2019 -

Opolskie Centrum Onkologii z systemem SIMPLE.ERP

Koniec listopada zaowocował nowym kontraktem dla Simple SA. Dostawa licencji, szkolenie, instalacja i konfiguracja Zintegrowanego Systemu Informatycznego to przedmiot nowej umowy, którą spółka zawarła z Opolskim Centrum Onkologii.

Simple SA wdroży ZSI w obszarach: Finanse i księgowość, Zakupy i sprzedaż, Majątek trwały, integracja z HIS. Prace wdrożeniowe potrwają do 30 marca 2020 roku.

- Obsługa procesów finansowych, kontrola kosztów, budżetów i integracja z systemem medycznym to elementy, bez których nie obejdzie się żadna placówka medyczna. Jesteśmy pewni, że dzięki wdrożeniu systemu Simple ERP oraz integracji z posiadanym przez Zamawiającego SIMPLE iMED  wszystkie procesy staną się prostsze a Opolskie Centrum Onkologii zyska sprawniejsze zarządzanie. Przed nami prace wdrożeniowe, które będziemy realizować etapowo do końca marca 2020 roku – mówi Marcin Biniek Key Account Manager Simple SA.

***

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich rodzajów schorzeń nowotworowych.

powrót