SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

19-06-2018 -

Nawet 500 tys. bezzwrotnego wsparcia na wdrożenie systemu ERP dla przedsiębiorstw ze śląska.

Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje narzędzi informatycznych, które przyspieszą jego rozwój, zwiększą efektywność procesów produkcyjnych, usprawnią obsługę procesów handlowych? Dodatkowo siedziba Twojej firmy znajduje się na terenie województwa śląskiego, zatrudnia do 250 osób, a roczny obrót nie przekracza 50 mln euro?

Zgarnij nawet do 500 tys. zł na realizację wdrożenia systemu ERP w ramach Działanie 3.3  - Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej.

W ramach realizowanych projektów będzie można uzyskać wsparcie na nabycie narzędzi informatycznych, które będą wspierać prowadzenie biznesu, zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa, jak i na zewnątrz - wspierane będą inwestycje, w wyniku których przedsiębiorstwa z kategorii MŚP będą mogły prowadzić sprzedaż produktów i usług w Internecie, świadczyć e-usługi, współpracować z innymi przedsiębiorstwami w oparciu o nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne oraz implementować lub modernizować pozostałe procesy biznesowe przy wykorzystaniu TIK.

Nabór na Działanie 3.3  - Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej potrwa od 7 sierpnia do 18 września 2018 roku.

Nie czekaj do ostatniej chwili, skontaktuj się z nami
i zdobądź środki na kompleksową informatyzację Twojej firmy!

Szybki kontakt: (22) 812-58-98 wew. 524

powrót