SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

13-09-2017 -

MIĘDZYNARODOWA FIRMA TRANSPORTOWA UZUPEŁNIA SYSTEM SIMPLE O ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW

Mostva Sp. z o.o. - jedna z największych firm spedycyjno-transportowych po owocnej kilkunastoletniej współpracy z SIMPLE zdecydowała się na kolejny krok, jakim jest wdrożenie komplementarnego rozwiązania w obszarze Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD).

Spółka korzysta z rozwiązań SIMPLE w najistotniejszych dla siebie obszarach: Finanse i Księgowość, Obrót Towarowy, Majątek Trwały oraz Zarządzanie Personelem.

„W związku z potrzebą usprawnienia całego procesu obsługi dokumentów, w tym obiegu faktur, zdecydowaliśmy się na implementację EOD, który będzie w pełni zintegrowany z systemem SIMPLE.ERP. Wybór tego rozwiązania zapewni Spółce pełną automatyzację obiegu dokumentów, pozwoli zarządzać, katalogować i udostępniać dokumenty drogą elektroniczną, przyczyniając się do jeszcze bardziej płynnego funkcjonowania Spółki.” komentuje Robert Sutkowski, Dyrektor Finansowy Mostva Sp. z o.o.

Mostva oferuje profesjonalne rozwiązania logistyczne zarówno dla rynku polskiego, jak i europejskiego. Przedsiębiorstwo utrzymuje partnerskie stosunki z producentami samochodów, polskimi importerami i dealerami, prężnie działając w branży  od 1997 roku, korzystając z ponad 50 letniego doświadczenia udziałowców – niemieckiej firmy MOSOLF i francuskiej STVA.

powrót