SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

08-05-2018 -

JUŻ W CZERWCU RUSZA II TURA PROGRAMU POWER DLA UCZELNI! ZDOBĄDŹ DOFINANSOWANIE NA SYSTEM ERP WRAZ Z CZĘŚCIĄ DZIEKANATOWĄ!

Już w czerwcu Uczelnie publiczne i niepubliczne z obszaru całego kraju będą miały kolejną szansę na dofinansowanie informatyzacji, obejmującej zarówno elementy części dziekanatowej, jak i administracyjno-zarządczej (ERP).

Po sukcesie poprzedniej edycji Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyśpieszyło termin II tury konkursu, którego nabór rozpocznie się już 11 czerwca 2018 roku.

W ramach środków z Działania PO WER - 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Uczelnie mogą uzyskać dofinansowanie na wdrożenie zmian w zakresie zarządzania procesem kształcenia:

  • informatycznych narzędzi zarządzania uczelniami: stworzenie centralnego systemu repozytoriów prac dyplomowych, obsługa tzw. programów antyplagiatowych, tworzenie otwartych zasobów edukacyjnych
  • narzędzi udostępniania informacji i danych o szkolnictwie wyższym tj. wsparcie rozszerzania zakresu informacji przekazywanych przez uczelnie do systemu informacji o szkolnictwie wyższym, wdrażanie systemów wspierania zarządzania finansami oraz informatyczne wspieranie innowacyjnego procesu dydaktycznegoWnioski będą przyjmowane do 5 października 2018 roku.

Nie zwlekaj i sprawdź, z której ścieżki finansowania
może skorzystać Twoja Uczelnia:

W tegorocznym programie oprócz trzech dotychczasowych ścieżek przyznana jest także dodatkowa pula środków dla szkół wyższych z Województwa Śląskiego.

Skorzystaj z puli ponad miliarda złotych

Sięgnij po sprawdzone i najczęściej wybierane
przez Uczelnie rozwiązanie SIMPLE.EDU!

powrót