SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

02-07-2019 -

Już jest - nowa wersja SIMPLE.ERP

Jest już dostępna nowa wersja systemu SIMPLE.ERP. Nowe funkcjonalności odpowiadają na potrzeby zgłaszane przez Klientów - poprzez automatyzację procesów ułatwiają i przyspieszają pracę.
System został wyposażony m.in. w funkcję obsługi sprawozdań finansowych w Microsoft Excel, pobierających definicje z planu kont, a także działania automatyzujące obsługę nowych kontrahentów dzięki sprawdzeniu ich statusów w VAT przy edycji kontrahenta, czy też zoptymalizowanie dekretacji operacji finansowych poprzez automatyczne zatwierdzanie zapisów.

- Wśród nowych funkcjonalności wprowadzonych w SIMPLE.ERP znalazły się m.in. możliwość planowania działań cyklicznych dla obiektów obsługiwanych w module Zarządzanie Operacyjne  Majątkiem wraz z mechanizmem systemowych powiadomień do użytkowników o wygenerowanych nowych zgłoszeniach serwisowych., możliwość generowania sprawozdania F03 pobierającego dane bezpośrednio z modułu  Majątek Trwały, proces podpisywania i wysyłki JPK został gruntownie uproszczony – mówi Michał Siedlecki, Wiceprezes Zarządu Simple SA odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów.

- Dla Klientów istotne będzie także zwiększenie bezpieczeństwa serwera bazodanowego przez ujednolicenie logowania i odstąpienie od zgodności z SQL 2008R2, a także dostosowanie do współpracy z naszymi nowymi aplikacjami mobilnymi, znacząco rozszerzającymi możliwości wykorzystania systemu – dodaje Siedlecki.

Chcesz dowiedzieć się jakie zmiany i nowości pojawiły się w systemie SIMPLE.ERP? Skontaktuj się z nami -> kontakt@simple.com.pl

powrót