SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

18-06-2020 -

Firma Simple SA wygrała kolejny przetarg. Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT dołączyła do grona klientów spółki

Wraz z końcem maja spółka Simple podpisała kontrakt z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii na dostarczenie oprogramowania i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP. Umowa o wartości 1 033 200 zł brutto zostanie zrealizowana do 31 grudnia bieżącego roku. Wygranie przetargu dla Łukasiewicz PORT jest kolejnym zdobytym przez Simple kontraktem w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Firmę Simple SA wyłoniliśmy w drodze przetargu, działając zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Spełniła przyjęte w postępowaniu kryteria, a przy tym jej oferta okazała się najbardziej korzystna cenowo – mówi Grzegorz Pabian, Executive Project Manager Sieć Badawcza Łukasiewicz PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. – Naszym priorytetem jest, aby Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP został wdrożony sprawnie i efektywnie. Liczymy, że zoptymalizuje on pracę działów HR i finansowo-księgowego, przyspieszy ich automatyzację, a w konsekwencji – zapewni standaryzację prowadzonych procesów. W praktyce nowe oprogramowanie odciąży naszych pracowników od wykonywania powtarzalnych, monotonnych i nużących działań, ułatwi im pracę, a w dłuższej perspektywie przyniesie oszczędności – dodaje.

Zawarty kontrakt obejmuje m.in. wykonanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji na system i oprogramowanie, instalację w środowisku sprzętowo-programowym, parametryzację oprogramowania, migrację danych z obecnie wykorzystywanego narzędzia, integrację z elektronicznym system obiegu dokumentów,  przeprowadzenie instruktaży i szkoleń dla administratorów i użytkowników końcowych oraz świadczenie innych usług wdrożeniowych.

Wygranie przetargu na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP dla tak prestiżowej i znaczącej jednostki, jaką jest z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT to dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowane przez nas rozwiązanie znacząco wpłynie na usprawnienie procesów cyfrowych i funkcjonowanie instytutu. Produkty Simple od lat cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych i aktualnych klientów. Oferowany przez nas system nieustannie rozwijamy oraz dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających klientów – mówi Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.


Więcej informacji:

Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, która jest trzecią największą siecią badawczą na świecie i skupia 33 instytuty zlokalizowane w 11 polskich miastach. Łukasiewicz – PORT rozwija nowe technologie na potrzeby przemysłu. Aktywność naukowo-badawcza ośrodka koncentruje się wokół inżynierii materiałowej i biotechnologii. Instytut wspiera rozwój polskich firm i start-upów, jak XTPL czy SensDx, a jednocześnie jest wiarygodnym i pożądanym partnerem dla międzynarodowych korporacji, takich jak Roche, Pfizer, Amgen czy LG Electronics.

powrót