SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

03-06-2020 -

Czerwiec pod znakiem spotkań online. Zapraszamy na bezpłatne webinaria

Zapraszamy na bezpłatne webinaria dzięki którym poznasz nowe narzędzie do optymalizacji produkcji, a także dowiesz się jak wyciągnąć więcej korzyści  z naszych rozwiązań.


W najbliższych tygodniach specjaliści z firmy Simple SA poprowadzą 3 bezpłatne spotkania online. Eksperci omówią funkcjonalności systemu ERP: Planowanie pod zamówienie i Zarządzanie majątkiem firmy oraz zaprezentują narzędzie do optymalizacji produkcji – SIMPLE.APS. Podczas sesji prowadzący pokażą Klientom, jak sprawnie korzystać z oferowanych przez Simple modułów oraz opowiedzą o korzyściach z wdrożenia systemu SIMPLE.APS. Ilość miejsc ograniczona.
 

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu?


Kliknij w interesujący Cię temat i zapisz się już dzisiaj!

 


Dedykowane Klientom spotkanie:  


Planowanie pod zamówienie – poznaj funkcjonalność i związane z nią korzyści
9 czerwca o godz. 11:00

Dowiedz się, jak korzystać z funkcjonalności Planowanie pod zamówienie. Wykorzystaj wszystkie możliwości i usprawnij funkcjonowanie swojej firmy!
 


SIMPLE.APS – dowiedz się więcej o innowacyjnym narzędziu do optymalizacji i planowania produkcji,
16 czerwca, godz. 11:00

Chcesz zoptymalizować procesy produkcyjne w Twojej firmie? Poznaj SIMPLE.APS – nowatorskie narzędzie oparte na AI (sztucznej inteligencji), ML (Machine Learning) i algorytmie ewolucyjnym. Obniż koszty produkcji, pozwól sztucznej inteligencji usprawnić proces wytwórczy!
 


Dedykowane Klientom spotkanie: 

Zarządzanie Majątkiem Firmy – sprawdź co możesz zyskać dzięki tej funkcjonalności, 
23 czerwca, godz. 11:00

Wykorzystaj rozwiązanie umożliwiające obsługę zasobów materialnych Twojej firmy. Usprawnij obsługę remontów firmowych, inwestycji i budżetów z funkcjonalnością Zarządzanie Majątkiem Firmy!
 

Wybierz temat i zapisz się już dziś!

powrót