SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

20-01-2023 -

Chemobudowa-Kraków S.A. wybiera SIMPLE.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa-Kraków S.A. należące do grona czołowych firm budowlanych wybiera SIMPLE.

Doskonała organizacja operacyjna musi iść w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi. Wybierając SIMPLE, firma PBP Chemobudowa Kraków S.A. zdecydowała się na zespół osób który najlepiej zrozumiał jej potrzeby. Zespół ten pomoże wdrożyć nowe rozwiązanie SIMPLE.ERP, obok obszaru rachunkowości, logistyki, zakupów i sprzedaży, gospodarki magazynowej, wspierające: obsługę projektów budowlanych w Polsce i za granicą, zarządzanie flotą i majątkiem firmy, obsługę wypożyczenia maszyn i narzędzi, świadczenie napraw gwarancyjnych, ewidencję działalności hotelowej, a także obieg dokumentów i prowadzenie relacji z podwykonawcami.

„Jednym z większych wyzwań firm z branży budowlanej jest kontrola budżetów projektów. Zbieranie informacji o kosztach projektu dopiero po zakończeniu etapu, nie pozwala na czas reagować na nieprawidłowości i obniża rentowność całego projektu. Rzeczywiste i aktualne dane o kosztach i przychodach na projektach to jeden z kluczy do sukcesu. Pozwoli to Chemobudowie zapobiec stratom podczas realizacji projektów na każdym z etapów i utrzymać ich marże. Obok ewidencji kosztów bezpośrednio w budżetach projektów, wdrożone będzie rozwiązanie controllingowe prezentujące na żądanie wszystkie dokumenty zakupu kosztowego i magazynowego w kontekście wybranego projektu”. – wyjaśnia Damian Płotnikowski, Key Account Manager Simple S.A.

„Doskonalenie procesu wycen poprzez dostęp do danych lepszej jakości, pozwoli naszemu klientowi zwiększyć konkurencyjność ofert i dokładniej szacować marże projektów. Istotnym ułatwieniem będzie także łatwe i dobrze zorganizowane wypożyczanie narzędzi i maszyn używanych w trakcie realizacji projektów, co pomoże w ich prostej ewidencji i identyfikacji. Elektroniczny obieg dokumentów usprawni zarządzanie umowami z kontrahentami, procesy obsługi kaucji gwarancyjnych i korespondencji z podwykonawcami, i co bardzo istotne, obieg faktur w ramach prowadzonych projektów” – podkreśla Dorota Leszczyńśka, kierownik projektu Simple SA.

powrót