SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

15-05-2019 -

Anna Góreczna poprowadziła warsztaty dla studentów ASzW

We wtorek 14 maja na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademia Sztuki Wojennej odbyły się warsztaty z zakresu „Klasycznych i nowoczesnych metod prowadzenia projektów - możliwości wykorzystania przy pisaniu pracy dyplomowej ", które poprowadziła Anna Góreczna, Dyrektor Działu Usług w Simple SA.

Anna Góreczna to doświadczony manager Simple SA i ekspert w prowadzeniu wdrożeń projektów informatycznych, która na podstawie własnych doświadczeń zaprezentowała licznie przybyłym studentom wybrane metodyki pracy projektowej w kontekście pisania pracy dyplomowej.

Pierwsze ćwiczenie polegało na pokazaniu wagi zdefiniowania celu - jako wyznacznika kierunku wszystkich działań w projekcie. Drugie ćwiczenie miało na celu rozwinięcie kompetencji planowania i organizowania prac przy realizacji projektu – studenci poznali praktyczne wykorzystanie analizy ścieżki krytycznej. Na koniec studenci zrealizowali ćwiczenie, które miało na celu pobudzenie kreatywności w kontekście analizy zagrożeń w projekcie.

Na zakończenie warsztatów Dziekan płk dr hab. inż. Tomasz Jałowiec oraz Prodziekan ds. Naukowych prof. Marzena Piotrowska-Trybull, podziękowali prelegentce za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

powrót