SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

30-01-2020 -

30.01.2020 – SYMPOZJUM DLA FIRM PRODUKCYJNYCH ,,NOWOCZESNA PRODUKCJA – OD DOFINANSOWANIA PO WDROŻENIE”

29 stycznia br. Simple SA zorganizowało w Koszalinie sympozjum ,,Nowoczesna Produkcja – Od Dofinansowania po Wdrożenie”. Podczas  dedykowanego dla firm produkcyjnych wydarzenia  eksperci Simple zaprezentowali możliwości optymalizacji kosztów produkcyjnych m.in. poprzez zastosowanie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Dodatkowo przedstawiciele branży produkcyjnej uzyskali informacje o możliwości zdobycia dofinansowania z Funduszy Europejskich.

W koszalińskim Park Caffe prelegenci z Simple SA przybliżyli proces skutecznego wdrożenia modułu Produkcja – wiceprezes zarządu Michał Siedlecki zaprezentował SIMPLE.APS – oparte o sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe (ML) narzędzie służące do optymalizacji produkcji. Uczestnicy sympozjum dowiedzieli się m.in. w jaki sposób pracują zastosowane w programie algorytmy ewolucyjne – opowiedziano o klasycznym algorytmie ewolucyjnym i koncepcji rozszerzonego algorytmu ewolucyjnego oraz ich działaniu w proponowanym rozwiązaniu. Dodatkowo wiceprezes omówił główne cechy systemu SIMPLE.APS oraz korzyści, jakie daje oferowane narzędzie.

Ponadto Aleksandra Błońska, Kierownik Projektów, omówiła najlepsze praktyki i przyczyny niepowodzeń, które mogą pojawiać się podczas wdrożeń systemów klasy ERP. Uczestnicy dowiedzieli się także o stawianych wymogach formalnych podczas ubiegania się o dotacje z Funduszy Europejskich, dofinansowaniach i grantach ułatwiających pokrycie kosztów oprogramowania firmy Simple SA oraz innych możliwościach wsparcia które przedstawił Rafał Splitt, Partner Zarządzający z firmy Rest Investment, partnera wydarzenia.

Przedstawiciele firm produkcyjnych zakończyli sympozjum z wiedzą na temat rozwiązań oferowanych przez spółkę oraz uzyskali pomoc merytoryczną i informacje na temat operatywności narzędzi Simple.

Zorganizowane sympozjum było pierwszym – w tym roku – z cyklu spotkań dla branży produkcyjnej. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz dostępnych kanałów Social Media, w których pojawią się informacje o kolejnych sympozjach dla przedstawicieli firm produkcyjnych

powrót