SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

- SIMPLE MENTORSHIP - TWOJA DROGA DO KARIERY W BRANŻY IT

SIMPLE MENTORSHIP to unikalny i jedyny w swoim rodzaju program stażowy, zapewniający indywidualne podejście do każdego Uczestnika oraz pracę w innowacyjnym i kreatywnym Zespole, samodzielne tworzącym nowe rozwiązania i aplikacje mobilne przy ścisłej współpracy z Mentorami w tym z jednym ze współzałożycieli Spółki i współautorem pierwszego rozwiązania SIMPLE.

Spółka SIMPLE, jak wiele znanych firm z branży IT, rozpoczynała swoją działalność w garażu, gdzie jeden z założycieli wraz z przyjaciółmi stworzyli pierwsze oferowane przez nas rozwiązanie. Dziś - 30 lat później umożliwiamy Ci dołączenie do elitarnego Zespołu oraz aktywny i bezpośredni udział w tworzeniu nowych aplikacji i rozwiązań dla naszych Klientów.
 

POZNAJ MENTORÓWMICHAŁ SIEDLECKI - Współzałożyciel SIMPLE i współtwórca pierwszego oferowanego przez Spółkę systemu. Obecnie akcjonariusz oraz Wiceprezes Zarządu, odpowiadający za Zespół wytwarzający oraz zapewniający rozwój architektury i rozwiązań biznesowych. W praktyce pasjonat nowych technologii i ekspert merytoryczny w zakresie systemów ERP oraz twórca koncepcji pierwszych aplikacji mobilnych marki SIMPLE.
WOJCIECH SAWICKI - Współtwórca pierwszych oferowanych przez Spółkę rozwiązań. Inżynier systemów oraz ekspert w dziedzinie transakcyjnych baz danych i optymalizacji wydajności. Członek największego w Polsce stowarzyszenia użytkowników Microsoft SQL Server - Data Community. Prelegent na licznych sesjach dla programistów baz danych. Mistrz potrafiący przekazać swoją wiedzę w sposób skuteczny i jednocześnie atrakcyjny.


JAKUB GAŃKO – Główny Architekt w Spółce SIMPLE. Ekspert w dziedzinie technologii Java. Specjalista od złożonych i zaawansowanych technologicznie integracji systemów informatycznych. Analityk i projektant wieloaspektowych rozwiązań  opartych o architekturę SOA. W swojej pracy wierny zasadzie "najpierw co, potem jak". Mentor zachęcający do zdobywania wiedzy poprzez stawianie zadań stymulujących rozwój w kierunku wybranej technologii.

DOŁĄCZ DO ELITARNEGO ZESPOŁU – WYBIERZ SWÓJ PROGRAM

  • Tworzenie nowych aplikacji z wykorzystaniem technologii REST, rozbudowujących system ERP o funkcjonalności na urządzenia mobilne
  • Poznanie technik i narzędzi integracyjnych API, WSO2, REST
  • Zaznajomienie ze środowiskiem do tworzenia aplikacji mobilnych korzystających z architektury sieciowej REST
  • Tworzenie narzędzi do integracji systemów (WSO2 ESB)

  • Udział w projektowaniu i rozwoju funkcjonalności systemu ERP
  • Opracowanie i zrealizowanie modyfikacji mechanizmów bazodanowych wspierających wydajność systemów ERP
  • Zapoznanie z architekturą serwera bazy danych Microsoft SQL Server
  • Uzyskanie wiedzy merytorycznej z zakresu wybranych obszarów systemu ERP

ZAINTERESOWANY – SPRAWDŹ KRYTERIA NABORU

Jesteś absolwentem lub studentem co najmniej II roku studiów informatycznych i pokrewnych?

Znasz lub interesujesz się Java | .Net | C/C++ | bazami danych i technologiami mobilnymi?

JAK WYGLĄDA NABÓR DO SIMPLE MENTORSHIP?

MASZ PYTANIE – NAPISZ DO NAS