SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE - oprogramowanie dla transportu, logistyki, spedycji

26-08-2014 -

SIMPLE KAHUNA TEAM znowu na podium!

W zawodach SIMPLE KAHUNA TEAM CUP drużyna wywalczyła 1, 2 i 3 miejsce. W sobotę 23.08.2014 odbył się kolejny turniej squasha SIMPLE KAHUNA TEAM CUP. Łącznie wzięło w nim udział 42 uczestników.

Drużyna SIMPLE KAHUNA TEAM kolejny raz potwierdziła swoją bezkonkurencyjność. W turnieju damskim niezwyciężona okazała się Paulina Krzywicka. Zagrała wyjątkowo dobrze i spokojnie, co zaowocowało zwycięstwem 3-1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:6).

W zawodach OPEN, podium zdominowała drużyna SIMPLE KAHUNA TEAM. Wojciech Nowisz wywalczył miejsce drugie, natomiast aktualny numer jeden rankingu PFS - Łukasz Stachowski, grający w barwach SIMPLE KAHUNA zdobył miejsce trzecie. Wojtek zalicza się do grona najlepszych polskich squashystów. Potwierdził to zdobywając 3 krotnie Mistrzostwo Polski, był również numerem 1 w rankingu Polskiej Federacji Squasha.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a drużynie SIMPLE KAHUNA TEAM życzymy kolejnych sukcesów.